O nas

Spółka Partner Opony Polska została powołana do życia w 2002 roku przez kilkanaście polskich przedsiębiorstw o wieloletnim doświadczeniu w branży motoryzacyjnej, które postawiły sobie za cel stworzenie niezależnej sieci serwisów opon i automechaniki. Spójna i konsekwentnie wprowadzana w życie wizja firmy zaowocowała szybkim rozwojem. Obecnie sieć obejmuje blisko 100 serwisów na terenie całego kraju, które świadczą usługi w zakresie ogumienia, napraw mechanicznych i wymiany części eksploatacyjnych.   

Naszym głównym celem jest dostarczanie kierowcom rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo i komfort jazdy oraz wpływających na niezawodność samochodu. Realizacja tej misji jest możliwa dzięki starannemu doborowi oferty produktowej i dbałości o najwyższą jakość usług. Profesjonalizm, rzetelność oraz ciągłe doskonalenie pozwoliły nam zdobyć zaufanie wielu kierowców oraz firm flotowych.   

Utrzymywanie wysokich standardów we wszystkich obszarach działalności przyniosło nam prestiżowe wyróżnienia: Gazeli Biznesu 2009 oraz Firmy FairPlay 2010.       

 

Partner Opony Polska Sp. z o.o.ul. Przasnyska 6 B, 01-756 Warszawa tel. 22 380 40 00info@partneropony.pl
projekt i wykonanie i2D
Opony     Serwis opon     Wulkanizacja     Wymiana opon